PiÄ…tek, 19 lipiec 2024  REGION...
STRONA GLOWNA


Skoczów...Cieszyn...
Kisielów...Ustroń...

Wisla...

ZAPROSZENIA

      Zim± Kisielów jest również ¶wietnym miejscem wypadowym do okolicznych o¶rodków narciarskich w Polsce i Czechach. Oferujemy kursy narciarskie z wykwalifikowanym instruktorem na okolicznych stokach, dostosowanych do narciarzy różnych umiejętno¶ci.

więcej

NOWOSCI
O AGROTURYSTYCE
POKOJE
ATRAKCJE REGIONU IMPREZY KONTAKTHerb Wisły
     Wisła to miasto i gmina w województwie ¶l±skim, w powiecie cieszyńskim na południe od Ustronia i na zachód od Szczyrku. Położone jest w głębi Beskidu ¦l±skiego, w pobliżu granicy z Rep. Czesk±. Znany o¶rodek wypoczynkowy, turystyczny i sportowy. Na terenie miasta swoje Ľródła ma największa polska rzeka o tej samej co ono nazwie - Wisła.

     Tury¶ci odwiedzaj±cy Wi¶łę maj± do dyspozycji kilkadziesi±t kilometrów szlaków pieszych, 16 wyci±gów narciarskich z 15 km tras zjazdowych. Sportowcy, np. kadra polskich piłkarzy, wykorzystuj± O¶rodek Przygotowań Olimpijskich, Kliknij aby powiększyć... a do końca 2006 r. ma zostać oddana do użytku nowa skocznia narciarska w Wi¶le-Malince. Wła¶nie za spraw± skoków narciarskich miasto zyskało na początku XXI wieku niespotykan± popularno¶ć, bowiem wła¶nie w Wi¶le urodził się i tu mieszka słynny skoczek Adam Małysz.

W Wi¶le warto zobaczyć:

Kliknij aby powiększyć...
Plac Hoffa

Park wraz z amfiteatrem

Zbiornik wodny w Wi¶le Czarnym

Liczne stoki narciarskie

Piękne trasy spacerowe
  © Agroturystyka-Rena.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone


created by Kisielow.pl