Wtorek, 25 czerwiec 2024  REGION...
STRONA GLOWNA


Skoczów...Cieszyn...
Kisielów...Ustroń...

Wisla...

ZAPROSZENIA

      Zim± Kisielów jest również ¶wietnym miejscem wypadowym do okolicznych o¶rodków narciarskich w Polsce i Czechach. Oferujemy kursy narciarskie z wykwalifikowanym instruktorem na okolicznych stokach, dostosowanych do narciarzy różnych umiejętno¶ci.

więcej

NOWOSCI
O AGROTURYSTYCE
POKOJE
ATRAKCJE REGIONU IMPREZY KONTAKT

ATRAKCJE REGIONU

     Dzięki swemu położeniu Kisielów jest malownicz± i atrakcyjn± turystycznie miejscowo¶ci±. Może stanowić ¶wietn± bazę wypadow± do pieszych, a zwłaszcza rowerowych wycieczek po terenie całej gminy. Miejsc godnych odwiedzenia jest mnóstwo m.in.rezerwaty przyrody na górze Tuł i "Zadni Gaj" w Cisownicy, stare kamieniołomy na Jasieniowej, o¶rodek sportów lotniczych na górze Chełm, zbiornik wodny "Ton", miasteczko pszczele i zespół zamkowy w Dzięgielowie. Samochodem można wybrać się do pobliskich kurortów Wisły i Ustronia. W samym Kisielowie warto zwiedzić Skansen Staroci i ko¶cioły.

Kliknij aby powiększyć...

     Hasło "Kisielów- Oknem na Beskidy" zwraca uwagę na fakt, że z wielu miejsc we wsi roztaczaj± się wspaniałe widoki na okoliczne wzgórza i dalej położone partie Beskidów. Takie otwarcia krajobrazowe s± wielkim walorem Kisielowa i współtworz± swoisty klimat, w którym przenikaj± się kameralno¶ć wsi i przestrzeń otaczaj±cej j± przyrody.

     Aktualnie Kisielów zmienia swoj± funkcję z typowo rolniczej na turystyczno-sportowo- rekreacyjn±. Co ważne, za zmian± tej funkcji przemawiaj± nie tylko piękne walory widokowe, ale i fakt, że we wsi stale kultywowana jest i pielęgnowana tradycja regionu ¦l±ska Cieszyńskiego. Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich specjalizuje się w regionalnych potrawach i wypiekach, za¶ w skansenie u p.Bojdów znajduje się wiele staroci zwi±zanych z samym Kisielowem, jak i całym ¦l±skiem Cieszyńskim.

     Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi atrakcjami okolicznych miast jak i samego Kisielowa:

Kisielów
Cieszyn
Skoczów
Ustroń
Wisła  © Agroturystyka-Rena.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone


created by Kisielow.pl